Допомагати легко, приєднуйтеся!

Черговий раз поспіль студенти і викладачі факультету агрономії Уманського національного університету садівництва разом з Уманською міськрайонною організацією товариства Червоного Хреста відзначають міжнародний День волонтерства.

Волонтерство – це не робота, а покликання. Це спосіб життя і мислення. Небайдужість до чужої біди, причетність і співпереживання.

День волонтера може вважати своїм святом кожен, хто безоплатно допомагає суспільству, не шкодуючи сил та часу.

Студенти і викладачі факультету не залишаються осторонь від чужої біди і за можливості всіляко намагаються допомогти. Так, і цього разу вони зібрали кошти для дітей-інвалідів і передали їх у товариство Червоного Хреста.

Дякуємо всім небайдужим за допомогу!

Рассадіна Ірина,
заступник декана з виховної роботи