ФАКУЛЬТЕТ АГРОНОМІЇ ДОПОМАГАЄ ПОРАНЕНИМ ВІЙСЬКОВИМ

У колективі факультету агрономії відбулася ініціатива, що відзначає глибоке співчуття та готовність надати допомогу тим, хто потребує цього найбільше. Студенти разом із науково-педагогічними працівниками об'єдналися, щоб зібрати кошти та необхідні речі для поранених військових.

Ця благодійна акція стала можливою завдяки великій співпраці та енергії, яка витрачається на кожному кроці цього доброчинного заходу. Студентське та викладацьке співтовариство факультету агрономії виявило неймовірну відповідальність та відданість ідеї допомоги тим, хто опинився у складній життєвій ситуації.

Зібравши необхідні кошти, студенти та НПП вирушили на закупівлю товарів, що можуть полегшити перебування пораненим військовим у госпіталі. Серед них були печиво, кава та чай для підтримки під час відновлення сил. Крім того, були придбані капці для комфортного пересування по приміщенню, а також шорти, штани, футболки, спідня білизна та носки для забезпечення зручності та гігієни.

Після успішної закупівлі всі ці товари були доставлені в госпіталь, де студенти та науково-педагогічні працівники особисто передали їх пораненим військовим. Подарунки були прийняті з великою вдячністю та теплом, що ще раз підкреслює важливість таких ініціатив та допомоги важко пораненим.

Ця благодійна акція стала яскравим прикладом того, як спільні зусилля та взаємодопомога можуть змінити життя та зробити його кращим для тих, хто потребує допомоги та підтримки.

Ірина РАССАДІНА,
заступник декана з виховної роботи