І етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Агрономія»

28 лютого на факультеті агрономії проведено перший тур олімпіади зі спеціальності «Агрономія» серед студентів факультету.

В олімпіаді прийняли участь 20 студентів. На основі проведеного тестування визначено переможців для участі в II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Агрономія» серед студентів вищих аграрних навчальних закладів III–IV рівнів акредитації.

За результатами олімпіади визначено переможців:

І місце – студент 53-ам групи Чередайко Віктор Володимирович;

ІІ місце – студентка 42-а групи Блінова Лілія Юріївна, студент 43-ас групи Кравченко Микола Андрійович;

ІІІ місце – студент 52-ам групи Мельниченко Іван Дем’янович, студентка 43-ас групи Мизнікова Єлизавета Ігорівна, студентка 44-ак групи Медведчук Ольга Сергіївна.