І знову зустріч

Студенти факультету агрономії Уманського НУС продовжують тісно співпрацювати з обласним міжрегіональним Центром соціально-психологічної реабілітації дітей м. Умані. Ще зовсім недавно вони відвідували його вихованців, а вже в травні прийшли надати допомогу в упорядкуванні території закладу.

Члени ради студентського самоврядування зі співробітниками Центру на чолі з його директором Наталією Валеріївною Бурською безпосередньо брали участь в озелененні території – висаджували кущі, квіти.

Працювалось весело, легко й із задоволенням

Викладач кафедри рослинництва Інна Калієвська зі студентами та вихованцями цього закладу не тільки придумали й підготували ескізи, а й розфарбовували літні майданчики для дошкільнят.

Веселі, яскраві малюнки приваблювали дітлахів і вони, не дочекавшись закінчення роботи, прибігали на «оглядини» й радо фотографувалась біля малюнків.

Студентам і вихованцям закладу сподобалась ця спільна творча праця, яка проходила радісно, дружньо і весело.

А потім наші студенти мали змогу зустрітись зі своїми підопічними – найменшими вихованцями закладу. Малеча їх упізнала і радо побігла з ними пустувати та гратись. Ці зустрічі є завжди хвилюючими, радісними зворушливими і, водночас, болючими.

І як завжди фото на згадку

Ми отримали велике задоволення від зустрічі з дітьми і спільної творчої праці. І, хоча повернулись додому вже досить пізно та трішки втомленими, на душі було легко й радісно від такої цікавих взаємин.

Олена Черно,

заступник декана з виховної роботи

факультету агрономії