Інтелектуальний батл з агрономії

12 листопада студенти Уманського НУС факультету агрономії стали учасниками турніру найрозумніших, найкмітливіших та найдотепніших особистостей – інтелектуального батлу з агрономії. Ведучі гри Антоніна Коханова та Олександр Свинарський.

Інтелектуальний батл з агрономії, проходив у рамках святкування 150-річчя заснування факультету агрономії, Дня працівника сільського господарства та Міжнародного День студента!

Наш університет завжди славився своїми випускниками, яких підготовлено більше 15 тисяч. Серед випускників факультету Герої Cоціалістичної Праці та Герої України, заслужені агрономи, президенти Національної академії аграрних наук, ректори, академіки, професори, відомі вчені, державні діячі, лауреати премій, керівники міністерств, навчальних і наукових установ, обласних і районних сільськогосподарських адміністрацій та різних приватних сільськогосподарських формувань.

П’ять команд зійшлися в інтелектуальному протистоянні за звання «Кращого агронома».

Нестандартні відповіді учасників, влучні коментарі ведучих та підтримка глядачів сприяли тому, що гра проходила цікаво, весело і динамічно.

Вся гра складалася із чотирьох турнірів:

агрохімії;

генетики та селекції рослин;

загального землеробства;

рослинництва.

У кожному турі були свої тонкощі й родзинки. Оцінювали учасників за блоками:

• агрохімія – кандидат с.-г. наук Ірина Юріївна Рассадіна;
  • генетика, селекція рослин та біотехнологія – кандидат с.-г. наук Ракул Інна Олексадрівна;
  • землеробство – кандидат с.-г. наук, доцент Накльока Юрій Іванович;
  • рослинництво – кандидат с.-г. наук, доцент Кононенко Лідія Михайлівна.

Перемогу святкувала команда «КСП «Перемога»», другими і третіми стали «Агродім» та «Скажені Агрономи» відповідно.

Сьогодні студенти показали відмінні знання, які допоможуть їм бути гідними представниками нашого славетного ВУЗу.

Інна Ракул,
кандидат сільськогосподарських наук,