Кіно під відкритим небом стає традиційним

Кіно під відкритим небом стає традиційним на факультеті агрономії. А все тому, що ми дуже часто отримуємо прохання від студентів знову провести цей захід. Це й не дивно, адже кому не сподобається чудовий теплий вечір, за переглядом фільму в приємній компанії, з поп-корном і смачними напоями.

Вже другий рік поспіль, восени ми проводимо «Кіно під відкритим небом» для студентів, викладачів нашого університету на стадіоні.

Кінострічку для перегляду обирали наші гості, шляхом голосування в соціальній мережі Іnstagram. За результатами дводенного голосування було обрано комедію «Бабушка легкої поведінки».

Подивитися фільм під відкритим небом прийшли більше 100 людей, чим ми були приємно вражені. Перед початком фільму всім роздали квитки для розіграшу призів, серед яких були 5 сертифікатів на піцу від нової піцерії м. Умані «Піцца в хату», 3 сети – суш від «Суши Мастер» та 5 VIP – карток від кінотеатру «Прем’єра».

Гості мали змогу не лише подивитися веселий фільм у приємній компанії, а також скуштувати під час перегляду смачний поп-корн, який приготувала рада студентського самоврядування.

Перегляд фільму пройшов чудово. Весь час лунав сміх та усмішки з обличь не зникали зовсім.

Після закінчення фільму провели розіграш і визначили 5 переможців.

Звичайно цей рік вніс свої корективи, тому обов’язковими умовами при перегляді фільму була наявність маски та дистанція. Адже бути свідомим треба завжди!

Дякуємо нашим спонсорам – «Піца в хату», «Суши Мастер», кінотеатру «Прем’єра» та деканату факультету агрономії за допомогу у проведенні заходу. А також раді студентського самоврядування за підготовку, ідеї та участь.

Грановська Марія,

заступник голови ради студентського самоврядування

факультету агрономії