КІНО ПІД ВІДКРИТИМ НЕБОМ

Нині, коли ми всі емоційно виснажені, гостро відчувається потреба в отриманні позитивних емоцій. Кіно під відкритим небом – це чудова нагода аби провести вечір атмосферно поруч з друзями та новими знайомими. Саме спілкування та можливість відчути підтримку одне одного є чи не найважливішим аспектом нашого життя у часи повномасштабного вторгнення російських військ на територію України. Рада студентського самоврядування факультету агрономії, вже за хорошою традицією, організувала перегляд фільму на стадіоні Уманського НУС.

Для нас важливо, аби студенти мали змогу креативно відпочити й активно проводити своє дозвілля. Надзвичайно приємно, що на перегляд фільму завітало чимало людей, а не лише студенти факультету агрономії.

Перед початком трансляції всім були роздані листівки для розіграшу призів, серед яких були квитки в кіно від кінотеатру «Прем’єра», та 2 сети – ролів від ресторану «Суши Wok». Перегляд комедії пройшов чудово. Весь час лунав сміх, а усмішки з обличь не зникали зовсім.

По закінченню фільму був проведений розіграш призів. Переможці були щасливі не лише від отриманої перемоги, а й чудово проведеного вечора.

Дякуємо нашим спонсорам – «Суши Wok» і кінотеатру «Прем’єра» за допомогу у проведені заходу та призи. А також раді студентського самоврядування за підготовку, ідею та участь.

Ірина РАССАДІНА,

заступник декана з виховної роботи