Колектив факультету агрономії долучився до збору коштів на підтримку військових

У рамках акції до Дня пам’яті захисників і захисниць України, ініційованої Громадською організацією «4.5.0 Україна», викладачі та студенти факультету агрономії взяли участь у зборі коштів для підтримки українських військових. У результаті спільних зусиль було зібрано значну суму, яку представники факультету передали голові ГО «4.5.0 Україна» Сергію КОНЦЕБІ

Загалом під час акції університетською спільнотою було зібрано 23 020 гривень. Ці кошти спрямували на закупівлю необхідного спорядження для військових. За запитом бійців 110-ї бригади були придбані чотири біноклі дальньої дії, які вже передані безпосередньо на фронт.

Організатори акції відзначили високий рівень участі студентів і викладачів, які разом працювали для досягнення спільної мети — допомоги захисникам України.

Факультет агрономії продовжує активно підтримувати військових, долучаючись до нових акцій і заходів, спрямованих на збір допомоги для фронту.

Ірина РАССАДІНА,
заступник декана з виховної роботи