Комплексний кваліфікаційний екзамен

З 06 по 09 червня 2017 року відбулося засідання екзаменаційної комісії щодо приймання комплексного кваліфікаційного екзамену в студентів 51-з-а та 52-з-а груп з напряму підготовки 6.090101 «Агрономія» факультету агрономії.

Головою екзаменаційної комісії був директор Уманської дослідної станції тютюнництва НААН України кандидат сільськогосподарських наук Моргун Андрій Васильович. Інші члени екзаменаційної комісії: доцент кафедри агрохімії і ґрунтознавства Мартинюк Андрій Тимофійович; доцент кафедри рослинництва Січкар Андрій Олександрович; доцент кафедри загального землеробства Калієвський Максим Валерійович. Усі студенти показали належний рівень знань з дисциплін, які вивчали впродовж п’яти років.