«Козацька сила і слава»

Ось і відвирували пристрасті на спортивному майданчику Уманського НУС під час проведення конкурсу «Козацькі забави», у якому команда козаків-агрономів у напруженій звитягі виборола перше місце серед інших факультетів університету.

А вже через кілька діб, з неменшим інтересом, напруженням м’язів, інтелекту і кмітливості, вже у межах факультету агрономії пройшло спортивно-розважальне свято – «Козацька сила і слава». Метою заходу було розширення знань студентів про історію українського козацтва, виховання почуття патріотизму, національної гідності та побратимства. Цей захід дав можливість студентам І курсу нашого факультету ближче познайомитись і зґрупуватися в єдину силу, а кураторам – краще пізнати потенційні можливості своїх підопічних.

Спочатку ведучі цього заходу, Антоніна Коханова та Богдан Рибонька, познайомили студентів зі звичаями та обрядами славних українських козаків, нащадками яких ми є. Після цього відбулися змагання за Кубок декана факультету. З кожної групи були створені команди, які й боролися за головний приз.

Провести спортивні змагання допомогли викладачі кафедри фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін – Володимир Якушечкін і Наталія Гребінюк.

Особливо цікаві завдання чекали студентів під час конкурсів «Найсильніші духом», «Козацька спритність», «Стіна», «Перетягування линви», «Повзунець».

Як видно зі сівтлин на спортивному майданчику Білогрудівсього лісу вирувала атмосфера спортивного азарту та шквал позитивних емоцій. Журі, до складу якого увійшли заступник декана з навчальної роботи Лідія Кононенко та куратори груп – Ірина Рассадіна, Віталій Кравченко, Інна Рекул, Галина Коваль, важко було визначити переможців – адже розрив між командами був мінімальним. Тож почесне третє місце розділили між собою команди студентів 11 к-а та 11-а груп, друге місце вибороли студенти 13 а-г та 14 а-с груп, а головний приз – Кубок декана здобули студенти 12 а групи.

І звичайно, що після таких важких завдань, на хлопців чекав справжній козацький куліш та інші смаколики.

Деканат факультету агрономії висловлює слова подяки викладачам кафедри фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін Володимиру Якушечкіну та Наталія Гребінюк, а також кураторам груп першого курсу нашого факультету – Ірині Рассадіній, Інні Рекул, Сергію Прокопчуку, Віталію Кравченку та Галині Коваль за допомогу у проведенні цього заходу.

Олена Черно,

заступник декана з виховної роботи

факультету агрономії