«КУБОК ДЕКАНА – ЗГУРТОВАНІСТЬ ПЕРШОКУРСНИКІВ ФАКУЛЬТЕТУ АГРОНОМІЇ»

25 вересня у Білогрудівському лісі відбувся традиційний захід для першокурсників факультету агрономії – "Кубок декана". Ця подія вже давно стала очікуваною частиною студентського життя, спрямованою на зміцнення дружніх стосунків та створення яскравих спогадів.

У змаганнях взяли участь п’ять команд: 11-а група – "Мисливці за удачею", 12-а – "Колосочки", 13-а – "Нащадки Січі", 14-а – "Червона Калина" та 15-а – "Молоді агрономи". Студенти демонстрували не лише свої знання, а й творчість та енергійність. Вони змагалися в таких конкурсах, як: представлення команди, Ерудит, Крокодил, Вірю – не вірю, Мумія та Потяг. Кожен конкурс був наповнений веселощами, сміхом та міцним командним духом.

Захід став справжнім святом єднання для першокурсників. Усі учасники показали, що разом можна досягати чудових результатів, весело проводити час і підтримувати одне одного. Найбільш згуртованою та кмітливою виявилася команда 13-а групи під назвою "Нащадки Січі". Вони здобули перемогу і заслужено отримали Кубок декана та подарунок. Куратором команди-переможця є викладач кафедри рослинництва імені О. І. Зінченка – Наталія КЛИМОВИЧ. Подарунками були відзначені також всі команди, що стало приємним завершенням активного і насиченого дня.

Після змагань учасники мали можливість відпочити, поспілкуватися в неформальній атмосфері та насолодитися чудовим осіннім днем. Захід залишив по собі лише позитивні враження, які назавжди залишаться в серцях першокурсників.

Не обійшлося і без підтримки Збройних сил України, завдяки яким студенти мають можливість навчатися та жити мирним життям. Першокурсники висловили свою вдячність ЗСУ за їхню щоденну відвагу, а також зробили невеликі донати на підтримку українських воїнів.

Цей день став яскравим початком студентського життя першокурсників факультету агрономії, сповненим веселощів, нових знайомств та командної співпраці. Змагання не лише згуртували студентів, але й подарували незабутні враження, які надовго залишаться в їхніх серцях.

Особлива подяка Раді студентського самоврядування за чудову організацію заходу та створення дружньої атмосфери, яка допомогла кожному відчути себе частиною великої студентської родини. Також хочеться висловити вдячність деканату факультету агрономії за турботу та чудові подарунки.

Цей день вкотре підтвердив, що разом – ми сила, і попереду у студентів чекає ще багато нових досягнень та перемог!

Заступник декана з виховної роботи,
Ірина РАССАДІНА