Кубок першокурсника з волейболу

18 жовтня в спортивній залі Уманського НУС відбулися змагання з волейболу – «Кубок першокурсника» серед дівчат факультетів агрономії, лісового і садово-паркового господарства, економіки і підприємництва, менеджменту та інженерно-технологічного факультету. Факультет агрономії представляли студентки 1 курсу – Собченко Ірина (11-а), Шарапова Анастасія (12-а), Усатюк Діана (13-а), Усатюк Крістіна (13-а), Нагорна Катерина (13-а), Копайгора Анна (13-а), Столярчук Вікторія (15-а). Змагання проходили за круговою системою та за кількістю очок було визначено переможця. Перемогу отримав факультет агрономії.

Щиро вітаємо наших переможниць та бажаємо подальших високих спортивних досягнень!

Данило ВАРИЧ, член РСС факультету агрономії