Квест «Історія і сьогодення факультету агрономії»

Залучення студентів до ділових ігор, тренінгів, квесту вносить різноманіття у навчальний процес, робить його живим та цікавим. Виконуючи завдання студенти отримують чудову можливість поєднувати активний відпочинок з освоєнням матеріалу. При цьому викладач перестає бути «джерелом знань», а створює необхідні умови для пошуку інформації, а студенти перетворюються з пасивних об’єктів навчальної діяльності в її активних суб’єктів.

Тому, напередодні святкування 150-річниці заснування факультету агрономії Уманського національного університету садівництва радою студентського самоврядування було проведено квест «Історія і сьогодення факультету агрономії».

З вітальним словом виступив заступник декана Андрій Новак, а голова ради студентського самоврядування Антоніна Коханова та ведучі заходу Руслана Прокопенко та Ігор Кіяніченко познайомили з правилами гри.

Було організовано шість команд зі студентів ІІ і ІІІ курсів та шість локацій (початкова – поблизу alma-mater, друга – у холі деканату факультету, ще три – на кафедрах генетики рослин та біотехнологій, рослинництва, агрохімії і ґрунтознавства, загального землеробства).

Студентам було запропоновано чимало цікавих питань пов’язаних з історією становлення факультету, відомими вченими, які в різні часи працювали на кафедрах, їхньою діяльністю, а також знаннями окремих дисциплін.

«Не солодко» учасникам квесту було на кафедрі генетики, селекції рослин і біотехнології, де на них чекали розв’язування тематичних кросвордів, пазли, задачі, новинки генетики і селекції та ще багато цікавого.

Команди, які не справлялись з виконанням задач отримували «штрафні» завдання: відгадували загадки, співали пісень у яких є назви сільськогосподарських культур, або слово «земля», «хліб» чи виконували силові вправи.

Всі учасники квесту, згідно отриманих балів, були відзначені грамотами, які вручив декан факультету агрономії Сергій Полторецький та голова ради студентського самоврядування Антоніна Коханова.

Як у кожному конкурсі, так і в нашому квесті, були лідери, й ті, хто виборов нижче місце. Тож, почесне ІІІ місце посіла команда 32-аг групи, ІІ –команда 31-а групи, а переможцем – стала команда 33-ас групи.

Дякуємо кураторам груп Інні Ракул, Ірині Рассадіній, Юрію Накльоці, Наталії Климович, Галині Коваль за допомогу в підготовці такого цікавого заходу.

Анна Дяченко,
член ради студентського самоврядування