«ЛІДЕР 2019» ФАКУЛЬТЕТУ АГРОНОМІЇ

30 жовтня в актовій залі Уманського НУС відбувся «Лідер 2019» факультету агрономії. За це почесне звання у чотирьох конкурсах: «Дефіле», «Візитівка», «Талант» та «Науковець» боролись студенти 1 курсу:

Шевченко Вадим – 11-а група

Макарчук Дмитро – 12-а група

Хмелюк Діана – 13-аг група

Ковтун Дмитро – 13-аг група

Бурханов Володимир – 13-аг група

Вдовиченко Дмитро – 14-ас група.

Оцінювали майстерність, ерудованість та таланти конкурсантів неупереджене журі. Суддівську колегію очолила Лідія Кононенко – заступник декана з навчально-методичної роботи факультету агрономії, а допомагали їй гідно виконати нелегку місію Олена Черно – кандидат с.-г. наук , доцент кафедри агрохімії і ґрунтознавства та Світлана Берднікова — художній керівник народного самодіяльного ансамблю пісні і танцю «Хлібодари».

На свято завітали й порадували глядачів чарівним співом учасники ансамблю «Криниченька» та «Краяни», а саме Іван Мінченко (минулорічний переможець цього конкурсу) та Поліщук Вікторія, а також ансамбль «Нивка» виступив з драйвовим танцем.

Виступи учасників вражали своєю яскравістю та багатогранністю. Оригінальні підходи конкурсантів, проявлені під час самопрезентації полонили глядачів тонкою самоіронією та глибинністю думок.

Справжня естетична насолода оволоділа присутніх під час конкурсу талантів, адже цьому сприяли чуттєві та веселі хореографічні постановки Дмитра Ковтуна, Дмитра Вдовиченко та Дмитра Макарчука,   запальна пісня у виконанні Володимира Бурханова, чуттєва авторська пісня Вадима Шевченка та глибинний трепет душі вірша, який читала Діана Хмелюк.

Не менш вражаючим був і інтелектуальний конкурс, під час якого учасники продемонстрували свою ерудицію та вміння мислити нестандартно.

Кожен проявив себе справжнім лідером: харизматичним, талановитим, цілеспрямованим. Але, за умовами конкурсу, переможець має бути лише один. Тож, за результатами оцінювання омріяний титул «Лідер 2019» виборов Володимир Бурханов. Всі учасники нагородженні грамотами та подарунками.

Дякуємо раді студентського самоврядування факультету агрономії за чудову організацію заходу та гарний настрій.

Щиро вітаємо переможця та всіх учасників і бажаємо їм успіху, оптимізму та бути завжди лідерами по життю!

Грановська Марія, заступник голови ради студентського самоврядування факультету агрономії