Міжнародні публікації

Магістратура в університеті має такий формат навчання, коли студент має можливість усвідомлено вибрати цікавий для нього напрямок і поглиблено займатися ним, паралельно отримуючи хорошу практику. Адже, до речі кажучи, «виробнича практика» – обов'язковий елемент магістерської освіти. Щоб захистити магістерську кваліфікайну роботу, магістри проводять апробацію результатів своїх досліджень, тому вони приймали активну участь у міжнародних конференціях, а саме: Англія, Франція, Уме́о, Литва та ін. Підтвердженням їх участі є сертифікати, які індексуються в Google Академії,  мають ідентифікатор DOI.