МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

На базі Миколаївського національного аграрного університету оголошено Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Аграрні науки та продовольство».

До участі у конкурсі запрошуються студенти другого–четвертого курсів навчання ОР «Бакалавр» та першого року навчання ОР «Магістр»

Конкурс проводиться у два етапи:

• перший — вересень–листопад 2020 р. на базі Уманського НУС;
  • другий — квітень–червень 2021 р. на базі Миколаївського НАУ.

До участі у Конкурсі допускаються наукові роботи студентів, що виконані самостійно, подаються вперше, з відсутністю плагіату. Роботи мають бути актуальними, інноваційними або пошуковими за своїм характером у межах певної спеціальності.

З детальними вимогами до оформлення робіт можна ознайомитися в Положенні про проведення Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт, а також на офіційній сторінці Конкурсу.