Міжнародний студентський фаховий творчий конкурс «Аграрні науки і продовольство» за напрямком «Агрономія»

20 травня 2022 року офіційно завершився перший тур ІІ етапу Міжнародного студентського фахового творчого конкурсу «Аграрні науки і продовольство» за напрямком «Агрономія», що проводився в Миколаївському національному аграрному університеті впродовж 2021–2022 навчального року з метою інтеграції України у світовий освітній простір, розширення міжнародних зв’язків, виявлення та підтримки найбільш талановитих студентів, формування творчого покоління науково активної молоді в аграрній науці, конкурентоспроможної на міжнародному ринку праці.

На ІІ етап Конкурсу було подано 235 робіт від українських та іноземних ЗВО, у тому числі й з 29 університетів ближнього і дальнього зарубіжжя (Польща, Канада, США, Німеччина, Чехія, Молдова, Латвія).

За результатами оцінювання, згідно наказу Міністерства освіти і науки України, було визначено переможців, одним з яких, став студент 41-а групи факультету агрономії Уманського НУС Танасійчук Ярослав. Він виборов диплом ІІІ ступеня, представивши науковий проект на тему: «Productivity of early-maturing hybrid winter wheat khiuliuks depending on the timing of sowing in the Forest-Steppe Right Bank». Вітаємо з перемогою!!!

Світлана Третьякова,
заступник декана