Молодіжний аграрний саміт

Враховуючи важливість співпраці аграрних ВНЗ з представниками бізнесу в сфері підготовки фахівців аграрного сектору, компанія «Байєр», пропонує студентам ознайомитися з освітніми корпоративними програмами в міжнародній компанії «Байєр», що спеціалізується в галузі медицини та сільського господарства.

Так, повідомляємо, що у 2021 році відбудеться Молодіжний аграрний саміт. 100 відібраних делегатів зі всього світу будуть запрошені на глобальну онлайн-конференцію, яка буде проходити з 16 по 17 листопада. Від України візьмуть участь один або два кандидати. Учасники зможуть представити свої проєкти, поспілкуватися з представниками ООН, а також вчитися підприємництву та лідерським навичкам протягом 10 тижнів після саміту в університеті YAS.

Запрошуємо студентів Уманського національного університету садівництва віком від 18 до 25 років узяти участь у цьому заході. Потенційні учасники повинні надіслати мотиваційний лист, резюме, зняти трихвилинний відеоролик про свої ідеї стосовно проблеми нестачі продуктів харчування в контексті цілей сталого розвитку ООН.

Ви можете подивитись приклади попередніх успішних проєктів за посиланням: Банк продуктів у Kadamandiya Шрі Ланка та клініка здоров’я на Мадагаскарі. Учасники повинні мати палке бажання розвиватися в таких галузях, як захист навколишнього середовища, біотехнологія, продовольча безпека та сільське господарство.

Подати заявку на участь у Молодіжному саміті 2021 можна на сайті www.youthagsummit.com до 30 червня 2021 року. Будемо вдячні, якщо інформація про вищезазначений захід буде поширена серед студентів усіх факультетів через групи “Viber”, соціальні мережі, а також афіша даної події буде представлена на дошці оголошень університету.

Поштова та юридична адреса:
ТОВ “Байєр” вул. Верхній Вал, 4-б м.
Київ, 04071,
Україна тел. +380503858444