«МОЯ НЕСКОРЕНА УКРАЇНА»

В Уманському національному університеті садівництва відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу фоторобіт «Моя нескорена Україна». Від студентів факультету агрономії на конкурс було подано 27 світлин, які передавали особисті враження авторів від подорожей Україною, низка фотографій демонструє мальовничі краєвиди та красу природи. Не обійшли своєю увагою учасники конкурсу і патріотичну тематику. Дві роботи були гідно оцінені компетентним журі. Так, Роман САВЧУК, студент 22-а групи із своєю фотороботою «І буде новий день» зайняв ІІ місце, а світлина Петра ВОРОБЙОВА, студента 31-а групи «Нескорені Карпати» відзначена подякою.

Вітаємо призера та дякуємо всім конкурсантам за активність, гарний настрій і позитивні емоції, отримані від перегляду фоторобіт. Бажаємо натхнення, творчого розвитку та нових здобутків!

Ірина РАССАДІНА,

заступник декана з виховної роботи