Національний академічний контактний центр для України

Служба DAAD запустила сайт допомоги українцям

Німецька служба академічних обмінів DAAD запустила вебсайт Національного академічного контактного центру для України.

Ця платформа містить інформацію та пропозиції підтримки для українських студентів і науковців щодо проживання, використання обладнання університетів, навчання й досліджень та повсякденного життя в Німеччині.

Також на платформі українські студенти та вчені можуть дізнатися про німецькі університети, Альянс наукових організацій та інші установи й організації у сфері науки, студентські спілки та фонди.

Окрім того, Національний академічний контактний центр відповідає на індивідуальні запити українських студентів та науковців, які одразу можуть звертатися за консультуванням українською мовою.

Наразі вебсайт доступний німецькою та англійською мовами, українська версія щоразу розширюється.

Світлана Третьякова,
заступник декана