Найромантичніше свято року – День святого Валентина!

День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Недарма його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими. Для кожної людини цей день – особливий. Головне, щоб він був пронизаний щирістю почуттів і теплом люблячого серця.

13 лютого в актовому залі Уманського НУС студентська рада факультету агрономії провела чудовий показ фільму до дня  всіх закоханих – «Я ти він вона».

Фільм був обраний заздалегідь, шляхом голосування в мережі Інстаграм.

На гостей чекала фото-рамка в стилі свята, приємна атмосфера, а також розіграш призів.

На показ фільму завітало чимало закоханих пар, а також ті, хто ще в пошуках, і можливо саме цей вечір став для них доленосним, адже в залі було багато самотніх людей.

По закінченню фільму був проведений розіграш призів.  Всі були задоволені не тільки від того , що отримали призи, а й від того, що провели вечір в чудовій компанії.

В залі лунав сміх та радість, а щирі посмішки наших гостей, дали нам ще раз зрозуміти , що такі перегляди треба влаштовувати частіше.

Тому, як тільки стане тепло на вулиці, ми обов’язково повторимо перегляд фільму під відкритим небом!

Грановська Марія, заступник голови ради студентського самоврядування факультету агрономії