«НАЙСИЛЬНІШІ НАЩАДКИ КОЗАКІВ»

Гарний осінній день, сонячний та теплий, зібрав студентів усіх факультетів Уманського національного університету садівництва на щорічні Козацькі забави, приурочені до Дня захисників та захисниць нашої держави.

Курінь факультету агрономії «Нащадки козаків» змагався з командами інших факультетів та командою із сусідньої Січі і як завжди показали чудовий результат. Було неймовірно багато цікавих та креативних випробувань: «Одягни козака», «Бліц-опитування для вболівальників», «Веретено», «Смуга перешкод», «Як козаки зачіски створювали», «Хто кого перетанцює», «Як козаки квас пили», «Зроби крок». Наші молоді козаки та козачки показали силу, розум, швидкість, незламний дух, сталеву витримку, сміливий характер та жагу здобути перемогу.

Група підтримки дуже активно вболівала за наших учасників, які показували свої здібності на випробуваннях. Кожен з факультетів отримав грамоту, медалі та кубок за участь у перегонах. Курінь «Нащадки козаків», цілком заслужено, удостоїли почесного звання «Найсильніші».

Профспілковий комітет виділив 5000 грн. для учасників команд усіх факультетів, які приймали участь у «Козацьких забавах». Журі змагань запропонували віддати ці кошти на потреби нашим воїнам, зокрема на автомобіль для 59-ої окремої мотопіхотної бригади. Отамани куренів і всі учасники були згодні з цією пропозицією.

Хочемо висловити свою вдячність студентам та викладачам факультету агрономії, які прийшли підтримати команду, саме це давало їм мотивацію до найкращих результатів, а також деканату за матеріальну підтримку команди.

Ілона НЕПОКРИТА, голова ради студентського самоврядування факультету агрономії