+38 (04744) 3-80-06
Optimus nabuerit in regione, notus in Ukraina et in mundi est - Кращий у регіоні, знаний в Україні і світі
Меню

Нова взаємодія між ORCID та Elsevier

Компанія «Elsevier» робить усе, щоб підписникам платформи було максимально легко користуватися їхнім сервісом подачі рукописів, тому ознайомимо з новою взаємодію між Elsevier та ORCID.

ORCID – це некомерційна організація, що ідентифікує та пов’язує всіх, хто працює в сфері наукових досліджень та інновацій. ORCID iD може використовуватися для поєднання всіх видів професійної інформації (афілійованих організацій, грантів, публікацій), а також для обміну інформацією з іншими системами.

ORCID та Elsevier. Що має знати вчений?

Майже всі журнали Elsevier вже дозволяють авторам реєструватись у системі подання «Editorial Manager» за допомогою їх ORCID iD. Реєстрація через ORCID допомагає запобігати повторній реєстрації, оскільки попереджає Вас про попередню реєстрацію.

Реєстрація за допомогою ORCID заощаджує час, оскільки інформація – ім’я, адреса електронної пошти, відомості про установу та ключові слова, автоматично завантажуються в Editorial Manager (якщо, звичайно, в обліковому записі ORCID не встановлено значення приватного).

Elsevier зробили крок далі та включили функціонал, що дозволяє користувачам входити в систему подання «Editorial Manager» через ORCID, використовуючи свої облікові дані ORCID замість свого імені користувача та пароля EM. Основною перевагою є те, що після налаштування ORCID iD служить єдиним входом для всіх сайтів EM, на яких Ви зареєстровані, тому більше не потрібно запам’ятовувати декілька паролів. Нова функція входу відображається з піктограмою ORCID на сторінці входу до журналу EM:

Коли користувач натискає значок, він відкриває вебсайт ORCID у новому вікні. Після реєстрації та авторизації автори можуть легко увійти до Editorial Manager, ввівши свої облікові дані ORCID iD. Користувачі все ще можуть використовувати свої облікові дані EM для альтернативного входу.

Усі нові налаштування від компанії «Elsevier», направлені на заощадження дорогоцінного часу вченого.

Світлана Третьякова,
заступник декана
факультету агрономії
з наукової роботи

Першоджерело інформації ТУТ