+38 (04744) 3-80-06
Optimus nabuerit in regione, notus in Ukraina et in mundi est - Кращий у регіоні, знаний в Україні і світі
Меню
Остання редакція: 09 вересня 2021

Органічне агровиробництво: освіта і наука

Науково-методичний центр ВФПО за підтримки Німецько-українського проєкту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного землеробства» 27 жовтня 2021 року проводитиме VI Міжнародну науково-практичну конференцію «Органічне агровиробництво: освіта і наука». Метою конференції є об’єднати зусилля галузевих підприємств та установ, наукових та освітніх закладів, інших зацікавлених у виробництві, переробці безпечної та якісної продукції, збереження та використання природних ресурсів, запровадження, удосконалення інноваційних органічних технологій в аграрній галузі, сприяння динамічному та ефективному розвитку органічного руху в Україні. Конференція проводиться згідно з Планом проведення наукових конференцій з проблем вищої освіти і науки в системі Міністерства освіти і науки України на 2021 р. (лист ІМЗО від 13.01.2021 № 22.1/10-37 «Про Перелік наукових конференцій з проблем вищої освіти у 2021 році»).

Дата проведення: 27 жовтня 2021 р.

Початок роботи: 1000

Місце проведення: м. Київ, вул. Смілянська, 11, Науково-методичний центр ВФПО, конференц-зал № 2, 1 поверх.

Реєстрація за посиланням: https://nmc-vfpo.com/vseukrayinska-naukovo-praktychna-konferencziya-organichne-agrovyrobnycztvo-osvita-i-nauka/

Враховуючи епідеміологічну ситуацію у зв’язку з СOVID – 19 у Світі, конференцію буде проведено в ONLINE-режимі на платформі ZOOM та OFLINE з дотриманням усіх карантинних вимог МОЗ України.

 Докладну інформацію наведено у додатку.

Матеріали