Переможний виступ важкоатлетів УНУС на Чемпіонаті Черкаської області

4 травня 2019 року в місті Черкаси у приміщенні спортивного комплексу КП «Центральний стадіон» відбувся чемпіонат Черкаської області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 років та дорослих. Учасники були розділені за віковими та ваговими категоріями.

За звання кращого змагались спортсмени з Черкас, Сміли, Умані та Червоної Слободи. Збірна команда УНУС виборола  чотири призових місця, з яких  два перших і других місця.

Чемпіоном у ваговій категорії до 73 кілограм із результатом 205 кілограмів у двоборстві став студент 22-а групи факультету агрономії Поліщук Артем.

Тренує команду Василь Іванович Пучко.

Щиро бажаємо нашим важкоатлетам високих досягнень у спорті та успіхів у навчанні.