Перше вересня – День знань!

Традиційно 1 вересня вважають Днем знань. Для школярів він є першою сходинкою до шкільного життя, а для студентів – першим кроком у доросле, самостійне студентське буття. Першого вересня факультет агрономії відчинив свої двері юнакам і дівчатам, які нещодавно встали з-за шкільних парт і вже впевнено крокують до поставлених цілей. Вони повні сил та натхнення вивчати обрані професії. Для них все нове, цікаве, новий колектив, староста, куратор, перша пара, лектор, конспект… Студентське життя – одна з найяскравіших сторінок біографії для кожного хто навчався або навчається в університеті. Адже час юності наповнений особливою енергією дії, бажанням накопичення знань і емоційно насиченим життям.

Першокурсники пам’ятайте, всі перешкоди долаються силою знань. Процвітаюча, могутня держава починається з університетських аудиторій, зі спортивних залів, бібліотек та лабораторій. Є думка, що скільки книг прочитала людина, стільки життів вона прожила. Саме ваше прагнення до навчання та пізнання, творчого мислення та самореалізації є запорукою гідного майбутнього.

Від усього серця факультет агрономії бажає молодому поколінню захоплюючої подорожі у світ знань, викладачам – оптимізму та здоров’я, а батькам – мудрості та терпіння. Нехай цей навчальний рік, що припав на тридцятиліття незалежності нашої країни, стане для всіх вас відправною точкою до підкорення нових вершин!

Ірина Рассадіна