Підсумкова науково-практична конференція ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

21-22 березня на агрономічному факультеті Вінницького національного аграрного університету проходила науково-практична конференція ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Агрономія».

ЇЇ учасниками стали понад 20 студентів із 15 вищих навчальних закладів України, яких було запрошено професорсько-викладацьким складом кафедр агрономічного факультету ВНАУ за результатами висновків попереднього рецензування кращих наукових робіт. Рішенням організаційного засідання галузевої конкурсної комісії роботу науково-практичної конференції було розділено на дві секції:

Секція 1. Удосконалення елементів технології вирощування сільськогосподарських культур в регіонах України.

Секція 2. Удосконалення елементів технології вирощування плодових та овочевих культур в різних регіонах України.

Від Уманського нацонального університету садівництва участь приймали студент 13-м-ас групи Микола Кравченко із доповіддю на тему "Вивчення колекції гібридних популяцій отриманих від схрещування пшениці м"якої (Triticum aestivum L.) та пшениці спельти (Triticum spelta L.)" (науковий керівник – ст. викладач Ірина Діордієва), студентка 41-п групи Ольга Перепльотчикова «Вплив абсорбентів на товарну якість капусти броколі» (науковий керівник – доцент Зоя Ковтунюк) та студент 43-ас групи Олександр Тополь, який доповідав на тему "Порівняльна характеристика зразків пшениці твердої ярої різного еколого-географічного походження в умовах Умаснького НУС" (науковий керівник – доцент Жанна Новак).

Міжгалузева конкурсна комісія відзначила актуальність досліджень та високий рівень підготовки наших студентів. На підставі рецензування конкурсних робіт та виступів учасників науково-практичної конференції Миколу Кравченка нагороджено дипломом ІІІ ступеня.

Людмила Рябовол,

професор кафедри генетики, селекції рослин та біотехнології