Підвищення кваліфікації наукових і науково-педагогічних працівників

Національний науковий центр «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського» запрошує взяти участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Сучасні підходи до картографування ґрунтів із використанням GIS – технологій» і курсах підвищення кваліфікації наукових і науково-педагогічних працівників за напрямом: «Інформаційне забезпечення технологій сталого управління ґрунтовими ресурсами та збереження родючості ґрунтів»

Семінар і курси підвищення кваліфікації будуть проведені дистанційно, в режимі он-лайн на платформі Zoom, з 29 червня по 2 липня 2021 року на базі Інституту, та розраховані на слухачів, які працюють у наукових установах, закладах вищої освіти І-ІV рівнів акредитації тощо. Навчання слухачів проводитимуть висококваліфіковані науковці Інституту, по завершенню заходів, слухачі отримують Сертифікат слухача.

Участь у навчанні безкоштовна.

Заявку на участь у заходах просимо направити на e-mail: utga-c@ukr.net*

Програма курсів, форма заявки та інша інформація на сайті Інституту ТУТ

За більш детальною інформацією по організаційним питанням звертатися до Момот Ганна Феліксівна - завідувач відділу організації та координації наукових робіт і підготовки кадрів вищої кваліфікації (096)291-62-91; (099)920-41-48.