РАЗОМ МИ – СИЛА!

Потреби ЗСУ сьогодні повинні бути надважливими для нашого суспільства. Від єдності народу, фінансової та моральної підтримки, волонтерської діяльності також залежить результат війни. Ми стали згуртованими як ніколи і показали приклади феноменальної допомоги Збройним Силам, коли за декілька діб збиралися колосальні суми на військові потреби.

Від волонтерів щодня надходять різні повідомлення про збір необхідних речей для наших військових. Студенти і викладачі факультету агрономії не лишаються осторонь суспільно-важливих проблем та активно допомагають ЗСУ. Тому, 13 грудня, у День Андрія Первозванного, викладачі і студенти факультету приїхали у волонтерський штаб «До перемоги» з подарунками і необхідними речами для наших захисників. На зібрані кошти було придбано та передано на потреби Збройних Сил України наступне: ліки, засоби гігієни, парафін, печиво, фрукти, а ще калиту – коржик з тіста, який було заведено пекти на Андрія. Дякуємо всім хто долучився до збору коштів. Ви — справжній тил ЗСУ. Сподіваємося, що наша невеличка допомога порадує наших воїнів.

Ірина РАССАДІНА,

заступник декана з виховної роботи