Шаховий турнір між викладачами та студентами факультету агрономії

З нагоди 150-річчя факультету агрономії Уманського національного університету садівництва упродовж навчального року відбуваються заходи з метою святкування цього поважного ювілею. З цією метою 14 листопада куратор 23-аг групи Ірина Рассадіна та рада студентського самоврядування в аспірантській залі бібліотеки Уманського НУС організували шаховий турнір між викладачами та студентами факультету агрономії.

Як відомо, шахи дійшли до нас ще з сивої давнини, проте зуміли зберегти свою значимість навіть у ХХІ столітті. Тому не дивно, що у залі зібралося чимало охочих студентів-інтелектуалів, які прагнули здобути перемогу у викладачів. Завітав на турнір і завідувач Центру культури і виховання студентів Петро Паєвський.

Кожен учасник змагань запекло прагнув перемогти, продумуючи свій хід та намагаючись зруйнувати плани суперника.

Та виграли сьогодні ті, хто мав кращу логіку, більшу витримку і холодний розум. Серед студентів найкращим був Ярослав Яровий, а з викладачів – доцент кафедри рослинництва Василь Новак.

Саме ці учасники зустрілися у фіналі турніру. Кожен із суперників був гідним отримати перемогу, проте їх сили виявилися рівними і партія завершилася нічиєю. Отже, перемогла дружба. Фіналістів нагородили грамотами та солодощами.

Ірина Рассадіна,
куратор 23–аг групи