Сіяти ідеї – пожинати рішення

У рамках співпраці між Уманським національним університетом садівництва і представниками передових агрокомпаній України відбулася чергова зустріч викладачів і студентів факультету агрономії з колишнім випускником нашого факультету (2009 р.), а нині начальником відділу наукових інновацій ТОВ НВФ «УРОЖАЙ» Миронівського хлібопродукту Олександром Володимировичем Коваленком.

Олександр Володимирович виступив із цікавою доповіддю про результати низки досліджень щодо вирощування сортів пшениці озимої залежно від особливостей виконанні різних агрозаходів та використання новітньої техніки від вітчизняних і зарубіжних фірм. Виступ викликав великий інтерес і жваве обговорення як серед студентів, так і викладачів. У підсумку було прийняте рішення про обов’язкові наступні зустрічі з представниками ТОВ НВФ «УРОЖАЙ» Миронівського хлібопродукту для набуття передового виробничого досвіду вирощування польових культур.