«СМАКОЛИКФЕСТ» – ВЕСНЯНИЙ ЯРМАРОК ТА БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ НА ФАКУЛЬТЕТІ АГРОНОМІЇ

Сьогодні фойє біля деканату факультету агрономії наповнилося енергією та ароматами свіжих страв, де Студентська Рада факультету влаштувала захоплюючу подію – "СмаколикФест". Цей захід об'єднав у собі весняний ярмарок та благодійну акцію з метою зібрати кошти на придбання автомобіля для потреб бригади, де служить студент 23-а групи.

Студенти факультету агрономії виявили неймовірну ініціативу та талант у готуванні різноманітних страв та солодощів, які приваблювали увагу всієї університетської спільноти. Від класичних страв до експериментальних кулінарних шедеврів, кожен бажаючий міг насолодитися смаком та підтримати благородну справу.

"СмаколикФест" став справжнім місцем зустрічі для студентів, викладачів та співробітників університету. Багато людей завітали на ярмарок, не лише задовольнити свої смакові рецептори, але й підтримати добру справу. Обмін думками, посмішки та запахи свіжих страв наповнили повітря енергією та позитивом.

Вдячні усім, хто долучився до заходу – студентам, науково-педагогічним працівникам, співробітникам університету, що підтримали та взяли участь у нашому заході, за кожну ГРИВНЮ.

Спільними зусиллями Ми зробили добру справу та зібрали 16 250 грн!!! ВИ НЕЙМОВІРНІ!!!

Iрина РАССАДІНА,
заступник декана з виховної роботи