СПОРТИВНИЙ ДЕБЮТ ПЕРШОКУРСНИКА

5 жовтня в Білогрудівському лісі відбулися традиційні для факультету агрономії спортивні змагання між студентами 1 курсу – «Кубок декана». Рада студентського самоврядування факультету організувала чудовий захід на якому панувала атмосфера свята та дружби в грі-змаганні.

У змаганнях брали участь 11-а, 12-а та 11 мб-а групи. Суддями змагань були: заступник декана факультету агрономії з навчально-методичної роботи Лідія Кононенко, заступник декана факультету агрономії з виховної роботи Ірина Рассадіна та член ради студентського самоврядування факультету Анна Дяченко.

З вітальним словом до студентів звернулася заступник декана Лідія Кононенко, яка наголосила, що такого роду заходи є невід’ємною частиною навчально-виховного процесу та побажала учасникам гарного настрою і згуртованості.

Змагання проходили жваво, команди завзято змагалися за перемогу, а вболівальники їх активно підтримували. Почесне третє місце зайняла команда студентів 11 мб-а групи, друге місце вибороли студенти 11-а групи, а головний приз – Кубок декана здобули студенти 12-а групи. Всі команди були нагороджені грамотами.

Гарним і символічним закінченням змагань стало фотографування для пам’ятної світлини.

Ірина Рассадіна,

заступник декана з виховної роботи