СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ АГРОНОМІЇ ОБ'ЄДНАНІ ДЛЯ ЗБЕРЕЖЕННЯ ЕКОЛОГІЇ ТА ПІДТРИМКИ ВІЙСЬКОВИХ

Студентське самоврядування факультету агрономії продовжує розширювати межі своєї діяльності, ініціюючи нові та цікаві проекти для підтримки екології та громадського добробуту. Останнім нововведенням є систематичне збирання макулатури, пластикових пляшок і пластмасових кришечок на кафедрах факультету та в гуртожитку. Зібрані матеріали передаватимуться у волонтерську організацію "Разом" з метою подальшої переробки та використання для благодійних цілей.

Цей проект відображає не лише здатність студентів до співпраці та організації, але й їхню пильність щодо проблеми забруднення навколишнього середовища. Завдяки систематичним зборам відходів по кафедрах та гуртожитку, молодь факультету агрономії стала активним учасником у збереженні природних ресурсів.

Партнерство з волонтерською організацією "Разом" забезпечує ефективну переробку зібраної макулатури та пластику. Проте, ще важливіше, кожен зібраний елемент стає частиною великої гуманітарної дії. Адже виручені кошти з макулатури і пластикових пляшок будуть спрямовані на закупівлю ліків для військовослужбовців, які потребують допомоги. Це демонструє не лише турботу студентського колективу про довкілля, але й готовність допомагати тим, хто стоїть на передній лінії оборони нашої країни.

Збір та використання пластмасових кришечок для виготовлення протезів – ще один приклад того, як студенти виявляють турботу про співвітчизників із обмеженими можливостями. Ця ініціатива не лише зменшує кількість відходів, але й покращує якість життя та надає можливість для повноцінної участі у суспільстві.

Збереження екології – це загальна мета, досягнення якої можливе лише завдяки спільним зусиллям та взаємодії. Ініціативи студентського самоврядування факультету агрономії слугують яскравим прикладом того, як об'єднання зусиль може призвести до позитивних змін у нашому середовищі та житті людей навколо нас.

Iрина РАССАДІНА,
заступник декана з виховної роботи