СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ АГРОНОМІЇ СПРАВЖНІ «ЗНАВЦІ УКРАЇНСЬКИХ ТРАДИЦІЙ»

До Дня захисників і захисниць України в Уманському національному університеті садівництва традиційно проводять щорічний конкурс «Козацькі випробування». Цей захід не лише вшановує героїв України, але й відроджує дух козацтва, поєднуючи фізичні та інтелектуальні випробування з патріотичними цінностями. Особливу увагу цього року привернув курінь факультету агрономії «Вільні козаки», який не лише відзначився потужними виступами в змаганнях, але й підкорив серця глядачів своєю згуртованістю та відданістю українським традиціям.

Упродовж конкурсу учасники демонстрували свою силу, витривалість і вміння діяти як єдина команда. Але що дійсно вражало – це їхній дух єднання, який відчувався в кожному етапі змагань. Кожен учасник діяв чітко, як частина великого цілого, що дозволило куреню «Вільні козаки» показати себе з найкращого боку. Підтримка з боку вболівальників була настільки емоційною та гарячою, що стадіон буквально запалав від хвилі оплесків, вигуків і скандувань на підтримку команди. Глядачі, серед яких були студенти та викладачі, не залишалися байдужими: всі, від малого до великого, активно долучалися до підтримки улюблених команд.

Цього року, як і в попередні рази, переможця конкурсу не визначали – кожен курінь здобув перемогу в окремій номінації. Курінь «Вільні козаки» отримав одну з найпрестижніших відзнак – номінацію «Знавці українських традицій». Це особливе визнання підкреслює їхню глибоку повагу до історії та культури свого народу, що, без сумніву, є важливим елементом справжнього козацького духу. Перемога в цій номінації стала найвагомішою, адже вона відображає не лише фізичну підготовку, а й знання і шанування багатовікових традицій України.

Також слід зазначити, що організація заходу не залишилася без підтримки. Профспілка університету виділила кошти в розмірі 5 тисяч гривень для учасників змагань. Однак отамани куренів вирішили спрямувати ці кошти на благородну справу: усі гроші були віддані на закупівлю смаколиків та необхідних речей для наших поранених військових. Це рішення стало ще одним свідченням того, що молодь не лише вміє змагатися й перемагати, але й готова допомагати тим, хто боронить нашу країну на передовій.

«Вільні козаки» вкотре довели, що Уманський національний університет садівництва – це не просто місце для навчання, а справжній осередок патріотизму, традицій і національних цінностей, які підтримують і розвивають як студенти, так і викладачі.

Заступник декана з виховної роботи,
Ірина РАССАДІНА