СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ АГРОНОМІЇ ВИСТУПИЛИ У РОЛІ ПОСЛАНЦІВ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Попри війну та невпинні тривоги, важливо залишати місце для казок, див та радісних емоцій. Навіть у ці важкі часи, коли світ потребує взаємодопомоги та спільних зусиль, свято Святого Миколая приносить приємні несподіванки, які з нетерпінням чекають і дорослі, і діти.

Напередодні цього особливого дня діти згадують всі свої добрі вчинки та пишуть листи до Миколая, сподіваючись на подарунки. У нашому університеті, як і вже стало доброю традицією, студенти факультету агрономії об'єднуються, щоб стати помічниками Святого Миколая та відвідувати дітей з соціально незахищених категорій, несучи з собою подарунки та тепло.

Цього року наші студенти здійснили візит до дитячого будинку, де мешкають діти-сироти. Мета була не лише подарувати їм матеріальні цінності, але й заповнити їх серця теплом та відчуттям уваги. Збір коштів і придбання подарунків стали частиною цієї благородної ініціативи.

Святкування Дня Святого Миколая для дітей-сиріт створює можливість не лише прикрасити свято, але й принести тепло та радість у їхнє життя. Це є шансом створити незабутні враження та надію на щасливе майбутнє. Важливо пам'ятати, що наші дії можуть мати величезний вплив на життя інших, особливо тих, хто потребує підтримки та турботи.

Iрина РАССАДІНА,
заступник декана з виховної роботи