ТРІУМФ СМІХУ "АГРОНОМІВ УДАЧІ"

У вечірній атмосфері актової зали Уманського національного університету садівництва відбувся захоплюючий конкурс "Кубок міста з гумору", де шість команд з усієї України змагалися за титул кращих гумористів. Подія не лише дарувала неймовірні миті сміху, але й служила благодійною метою, збираючи кошти на підтримку Збройних Сил України.

Однією з найяскравіших команд виявилася "Агрономи удачі", до складу якої увійшли двоє студентів з факультету агрономії – Катерина Нагорна і Дмитро Дмітрієв, та Анастасія Ковтонюк, студентка факультету економіки і підприємництва. На шляху до перемоги вони виявили справжній бійцівський дух, особливо в конкурсі "Біатлон", де здобули переконливу перемогу.

Третє місце в конкурсі стало визнанням та похвалою для "Агрономів Удачі", що вміло роблять смішне навіть з найзвичайніших аспектів студентського життя. Журі та глядачі залишились під враженням виступів команди, визнавши їхній талант та унікальний підхід до гумору.

Бажаємо команді "Агрономи удачі" нескінченного натхнення та нових ідей для створення ще більш захоплюючих та смішних жартів. Нехай ваші гумористичні виступи продовжують завоювувати серця глядачів, а кожен новий конкурс приносить яскраві перемоги у світі сміху та розваг.

Ірина РАССАДІНА,
ступник декана з виховної роботи