ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ-СТЕЙКХОЛДЕРІВ УМАНСЬКОГО НУС З РІДНОЮ АЛЬМА-МАТЕР

Нещодавно, в складних суспільно-політичних умовах сьогодення на кафедрі рослинництва відбулася ділова і творча зустріч випускників різних років і факультетів з викладачами й аспірантами навчального закладу.

До рідної альма-матер з діловим візитом завітали: випускник факультету агрономії, академік-секретар відділення землеробства, меліорації і механізації Національної академії аграрних наук України, доктор сільськогосподарських наук, академік Віктор Камінський; випускник факультету плодоовочівництва, провідний фахівець інституту землеробства, доктор сільськогосподарських наук, член-кореспондент НААНУ Анатолій Бондарчук; випускник факультету агрономії, засновник і керівник агрофірми «Ольгопіль» Вінницької області, кандидат сільськогосподарських наук, повний кавалер орденів «За заслуги» Павло Каленич і його заступник, директор ТОВ АФ «Україна-О», випускник факультету економіки і підприємництва Михайло Федчишен; випускник факультету агрономії, засновник і керівник фермерського господарства ТАРГЕТ-«Лан» Вінницької області Володимир Павельський.

Маючи великий науковий, виробничий і життєвий досвід колишні студенти нашої альма-матер, а нині стейкхолдери освітніх програм з підготовки здобувачів вищої освіти зі спеціальності 201 Агрономія, розповіли присутнім про досягнення колективів, які вони очолюють, поділилися спогадами про студентське життя. Також стейкхолдери ознайомилися з навчально-науковою базою факультету агрономії, обговорили шляхи вдосконалення освітньо-професійних і освітньо-наукових програм підготовки здобувачів початкового, першого, другого і третього рівнів вищої освіти, поліпшення матеріально-технічної бази.

Відвідавши кафедру агрохімії і ґрунтознавства колишні дипломники вручили кафедрі карту ґрунтів України. Член робочої групи з розробки ОНП доктор філософії, стейкхолдер Павло Каленич подарував інтерактивну навчальну дошку. Такі подарунки значно допоможуть в якісній підготовці фахівців сільськогосподарського виробництва.

На зустрічі в 63 аудиторії кафедри рослинництва, в присутності викладачів і аспірантів факультету агрономії, кандидату сільськогосподарських наук Павлу Каленичу, академік Віктор Камінський вручив диплом почесного академіка НААНУ.

Присутні привітали Павла Євгенійовича з високим науковим званням.

Від імені рідної альма матер усім гостям вручили університетські сувеніри.

Сергій Полторецький, доктор сільськогосподарських наук,
професор, Заслужений діяч науки і техніки України,