У КОЛІ ДРУЗІВ

День друзів – одне з найцікавіших і найбільш душевних свят у міжнародному календарі. Присвячується цей день друзям і близьким людям, які завжди підтримають у найважчі хвилини життя.

Свято припадає на літню пору, тому гарною ідеєю є його святкування саме на природі. Відпочинок на свіжому повітрі – це завжди корисно. З метою спілкування, зближення і нових знайомств напередодні Дня друзів була організована поїздка студентів і викладачів усіх факультетів Уманського НУС у Білогрудівський ліс. Організатори підготували насичену програму з різноманітними конкурсами і спортивними змаганнями. Після активної частини відпочинку на студентів і викладачів чекала смачна юшка з риби та канапки.

Можливістю даного святкування ми всі завдячуємо нашим ЗСУ, а тому, щоб якось допомогти і підтримати наших захисників всі присутні долучилися до проєкту «Відправ Франка на фронт».

Як студенти, так і викладачі чудово провели час. Панувала невимушена і дружня атмосфера. Хтось знайшов нових друзів, а хтось зміцнив свою дружбу.

Колектив факультету агрономії висловлює вдячність організаторам, спонсорам і всім, хто взяв участь у заході.

Ірина РАССАДІНА,

заступник декана з виховної роботи