Участь науковців факультету Агрономії у Дні науки!

Кожного року третьої травневої суботи Україна відзначає професійне свято наукових працівників – День науки в Україні. Свято встановлено Указом Президента України від 14.02.1997 №145/97 «…на підтримку ініціативи відомих вчених, наукових установ, а також професійних спілок України…».

17 травня, у переддень Дня науки в Україні, урочисто привітати науковців університету садівництва зібралися гості та колеги, студенти Уманського НУС.

Факультет агрономії представив виставкову композицію із науковими досягненнями: монографіями, підручниками, дипломами, сертифікатами міжнародних конференцій, патентами  та іншими науковими роботами.

Олена НЕПОЧАТЕНКО, ректорка Уманського НУС, привітала загал з Днем науки та відзначила значну кількість науковців.

Подякою Міністерства освіти і науки України нагороджено:

Галину КОВАЛЬ — доцента кафедри загального землеробства;

Андрія ЛЮБЧЕНКА — доцента кафедри генетики, селекції рослин та біотехнології.

За вагомі професійні досягнення, активну участь у підготовці наукових та науково-педагогічних кадрів, бездоганну працю та з нагоди Дня науки Почесною грамотою Уманської військової райдержадміністрації нагороджено:

Андрія НОВАКА — кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри загального землеробства.

Професор Іван МОСТОВ’ЯК провів нагородження студентів. Так, за активну участь у студентському конкурсі наукових робіт «Збереження родючості ґрунтів» Сертифікатом учасника відзначені студенти факультету агрономії:Богдана ЗАБУДЬКО, Ілону НЕПОКРИТУ Олега ОРЛА, Івана ПАЛЯНИЧКА, Анастасію ШАПОВАЛЕНКО.

«За досягнуті успіхи у науково-дослідній роботі та з нагоди Дня науки» Грамотою університету нагороджено:

Ліну МУСІЄНКО — викладача кафедри агрохімії і ґрунтознавства.

Секретар виконавчого комітету Уманської міської ради Наталія СИРОТЮК, привітавши університетський загал з професійним святом, нагородила Почесною грамотою виконавчого комітету Уманської міської Ради:

Людмилу РЯБОВОЛ — доктора сільськогосподарських наук, завідувача кафедри генетики, селекції рослин та біотехнології, професора;

Андрія МАРТИНЮКА — кандидата сільськогосподарських наук, доцента кафедри агрохімії і ґрунтознавства;

Наталію ПОЛТОРЕЦЬКУ — кандидата сільськогосподарських наук, доцента кафедри рослинництва.

Голова Уманської районної ради Віталій ОЛІЙНИК привітав присутніх, подякувавши за наукові досягнення та за вміння виховувати не лише професіоналів своєї справи, а й людей, які назавжди у серці носять Альма-матір, бо і він, випускник Уманського НУС, досі з теплом у серці згадує рідний осередок науки і знань. А «За вагомі професійні досягнення, активну участь у підготовці наукових та науково-педагогічних кадрів, бездоганну працю та з нагоди Дня науки Почесною грамотою Уманської районної ради» нагороджені:

Володимира ЄЩЕНКА — доктора сільськогосподарських наук, професора кафедри загального землеробства;

Олександра КАРНАУХА — кандидата сільськогосподарських наук, завідувача кафедри загального землеробства.

З нагоди Дня  науки, серед запрошених гостей, був присутній  Камінський Віктор Францевич, випускник  факультету агрономії Уманського сільськогосподарського інституту, член-кореспондент Національної академії аграрних наук України, доктор сільськогосподарських наук, професор, заслужений працівник сільського господарства України.

Цього дня ми вітаємо всіх, для кого наука стала частиною життя. Бажаємо невичерпної енергії, натхнення й успіхів у наукових пошуках і реалізації наукових проєктів.

Світлана ТРЕТЬЯКОВА,
заступник декана