УРОЧИСТОСТІ з нагоди святкування 1 вересня 2021 року

Шановні викладачі та студенти! Щиро вітаємо Вас з початком нового навчального року! В цей день, з посвяти в студенти, розпочинається дорога в майбутнє першокурсників Уманського національного університету садівництва. Саме в День знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх учителів і викладачів, їх неоціненну роботу розуму і серця. Всім, хто в цей день прийде до навчальних закладів здобувати знання та набувати необхідних вмінь, бажаємо досягти своєї мети в житті, знайти взаєморозуміння з викладачами, зустріти добрих і надійних друзів.

Порядок денний:

• виставка-презентація кафедр (9 год, Університетська площа);
  • зустріч декана, Полторецького Сергія Петровича, зі студентами першого курсу факультету агрономії (8 год 30 хв, аудиторія № 54);
  • огляд виставки гостями, студентами, співробітниками університету
    (9 год 45 хв);
  • посвята першокурсників у студенти університету (10 год 30 хв, Університетська площа);
  • зустріч студентів-першокурсників з кураторами академічних груп
    (11 год 40 хв, аудиторія № 54).

Список студентських груп і їхніх кураторів

Молодший бакалавр

Бакалавр (скорочений термін)

Магістр

До святкування Дня знань запрошуються студенти-вступники, їхні родини, викладачі та співробітники Уманського НУС. Ми раді вітати Вас у стінах нашої альма-матер!