Великодній кошик для Героїв

Великдень – найбільше свято для всіх православних християн. Світле Воскресіння Христове прийнято наповнювати добрими справами, збагачуватися духовно, допомагати ближньому, дарувати надію та підтримувати віру в серцях на щасливе і радісне майбутнє. Тому, напередодні Великоднього свята в Уманському національному університеті садівництва відбувся культурно-мистецький благодійний захід «Великодній кошик для Героїв». Студенти й викладачі факультету агрономії не залишилися осторонь цього дійства і також підготували та презентували три кошики: традиційний Великодній кошик; патріотичний Великодній кошик; Великодня феєрія. Студентки-майстрині факультету спекли чудові паски і прикрасили їх дотримуючись тематики номінацій, розфарбували та розписали крашанки, закупили продукти для наповнення кошиків. Факультет агрономії також закупив 20 пасок, щоб студенти, викладачі та всі присутні змогли самостійно їх прикрасити і проявили свою фантазію та креативність. Панувала дружня і відповідальна атмосфера, адже всі паски, крашанки та продукти будуть відправлені нашим захисникам на передові позиції та в лікарню.

За підготовлені кошики та гарну їх презентацію студенти факультету агрономії отримали подяку та подарунок. Дякуємо всім хто долучився до підготовки композицій і брав участь у благодійному заході. Сподіваємося, що захисники України відчують любов і безмежну вдячність, які ми вкладали готуючи їм Великодній кошик.

Ірина РАССАДІНА,
заступник декана з виховної роботи