Відкриті серця.

13 листопада відзначають Всесвітній день доброти, який став традицією для багатьох країн. Головне завдання цього свята – нагадати людям про важливість проявів людяності і взаємодопомоги в складному сучасному світі.

Члени студентської ради факультету агрономії запропонували всім бажаючим подарувати трішки добра іншим. Наші студенти активно підтримали цю пропозицію і вирішили зробити свій внесок у добру справу – здавши безоплатно кров для порятунку людських життів. Вже не вперше студенти здають кров в Уманській міській станції переливання крові, і зокрема до цього долучилися:

1. Костенко Ірина – 24-ас група;

2. Пилипенко Іван – 23-аг;

3. Бєляєв Андрій – 14-ас;

4. Безпятчук Сергій – 11-а;

5. Орел Олег – 11-а;

6. Паляничко Іван – 11-а;

7. Олійник Олександр – 12-а;

8. Дзеро Іван – 21-а;

9. Кучеренко Андрій – 21-а;

10. Бахнівський Дмитро – 21-а;

10. Бурханов Володимир – 13-а;

Тож творіть добро для близьких і незнайомих вам людей, для кожного, хто цього потребує, адже це найгідніша справа. Робити добро легко – головне почати.

Рассадіна Ірина, заступник декана з виховної роботи