Відзначення студентів факультету Агрономії з нагоди Дня науки!

День науки — це не лише нагода підсумувати досягнення, але й стимул для нових звершень. Ми пишаємося нашими науковцями та студентами, їхнім прагненням до знань та вдосконалення. Ваша невпинна робота над новими дослідженнями, пошуком істини та відкриттям нового заслуговує найвищої поваги.

Наші студенти працюють над дослідницькими проєктами, беруть участь у міжнародних конференціях і роблять важливі відкриття. Ваша самовіддана праця та ентузіазм є основою нашого успіху.

17 травня 2024 року в рамках святкування Дня науки в Україні в Уманському національному університеті садівництва відбулося урочисте нагородження відзнаками студентів.

Професор Іван МОСТОВ’ЯК провів нагородження студентів. Так, за активну участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт «Збереження родючості ґрунтів» Сертифікатом учасника відзначені студенти факультету агрономії:Богдана ЗАБУДЬКО, Ілону НЕПОКРИТУ Олега ОРЛА, Івана ПАЛЯНИЧКА, Анастасію ШАПОВАЛЕНКО, науковим керівником дослідної роботи яких була завідувач кафедри агрохімії та грунтознавства, кандидат сільськогосподарських наук, доцент Олена ЧЕРНО.

Завдяки вашим старанням і знанням, наш університет стає осередком наукового прогресу, де народжуються нові ідеї та втілюються в життя найсміливіші проєкти. Бажаємо вам невичерпної енергії, творчих успіхів, нових наукових відкриттів та досягнень!

Ми Вами пишаємося!!!

Світлана ТРЕТЬЯКОВА,