Вітаємо із перемогою в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Ґрунтознавство»

21-23 травня  студенти факультети агрономії Уманського національного університету садівництва  Ярослав Бондаренко (31 а група) та Олександр Цвігун (32 а) взяли участь у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Ґрунтознавство», який проходив на базі кафедри ґрунтознавства Харківського національного аграрного університету ім. В. В. Докучаєва. Студенти готувалися до олімпіади під керівництвом професора кафедри агрохімії і ґрунтознавства М. В. Недвиги.

За результатами трьох турів змагань : теоретична,  експериментальна та практична частини (остання включала закладку ґрунтового розрізу, опис морфологічних ознак ґрунту, встановлення назви ґрунту)  диплом ІІІ ступеня виборов Олександр Цвігун. Йому також було вручено запрошення до вступу в аспірантуру ННЦ «Інститут ґрунтознавства та агрохімії ім. О. Н. Соколовського». Але, найвагомішим  здобутком учасників олімпіади стали чудові враження від нових знайомств та спілкування.

Деканат факультету агрономії вітає наших студентів з перемогою і  висловлює подяку декану агрономічного факультету О. В. Романову  та завідувачу кафедри ґрунтознавства, професору В.В.  Дегтярьову за чудову організацію олімпіади  і дозвілля студентів та викладачів!

Щиро вітаємо переможців та бажаємо нових наукових здобутків!

Олена Черно,

доцент кафедри агрохімії і ґрунтознавства