Вітаємо переможців І етапу всеукраїнської олімпіади зі спеціальності 201 «Агрономія» та з навчальної дисципліни «Ґрунтознавство»

21-22 листопада 2023 р. на факультеті Агрономії Уманського національного університету садівництва, відповідно до наказу Міністерства освіта і науки України «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2023/2024 навчальному році», відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 201 «Агрономія» та з навчальної дисципліни «Ґрунтознавство».

У заході взяли участь бакалаври третього і четвертого курсу та магістри першого курсу. Олімпіада зі спеціальності «Агрономія» передбачала вирішення теоретичних та практичних завдань з фундаментальних дисциплін (агрохімія, землеробство, рослинництво, селекція та насінництво, захист рослин).

За рішенням комісії: голови, кандидата с.-г. наук, доцента Лідії КОНОНЕНКО та членів: д. с.-г. наук, професора Людмили РЯБОВОЛ; кандидатів с.-г. наук, доцентів: Олександра КАРНАУХА, Андрія СІЧКАРА, Олени ЧЕРНО, Світлани ТРЕТЬЯКОВОЇ, Андрія ЛЮБЧЕНКА Олександра СТАСІНЄВИЧА, Юрія НАКЛЬОКИ та Світлани МОСТОВ’ЯК визначено переможців І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 201 «Агрономія»:

І місце – Володимир БУРХАНОВ (12 м-а група);

ІІ місце – Валентин КИШИК (42-ас група),

Петро ВОРОБЙОВ (41-а група);

ІІІ місце – Марія НОВАК (31-а група),

Ілона НЕПОКРИТА (32-ас група),

Микола ПИЛИПЕНКО (12 м-а група).

За рішенням комісії: голови, кандидата с.-г. наук, доцента Олександра СТАСІНЄВИЧА та членів: кандидатів с.-г. наук Олени ЧЕРНО, Володимира НЕВЛАДА, Андрія МАРТИНЮКА, Григорія ГОСПОДАРЕНКА, Ірини РАССАДІНОЇ та Ліни МУСІЄНКО визначено переможців І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Ґрунтознавство»:

1 місце - Данило ВАРИЧ (32-а група)

2 місце - Ярослав ВЄРЕМЄЄНКО (31-а група)

3 місце - Вікторія БОНДАР (31-а група); Ірина ГОРОВА (34-а група)

Науково-педагогічний колектив факультету агрономії вітає переможців і рекомендує їх до участі в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади!

Світлана ТРЕТЬЯКОВА

заступник декана