Вітаємо переможців І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт!

Зазвичай, наукова робота студентів – це перший етап, що закладається, при формуванні наукового потенціалу молодих вчених. При правильній організації наукової роботи, можна створити оптимальні умови для формування у студентів стійкої мотивації до навчання, написання наукових робіт, участі у всеукраїнських наукових конкурсах та олімпіадах.

Однак, у сучасних умовах, виникає ряд проблем у цій сфері, зважаючи на труднощі воєнного часу, однак, здобувачі першого рівня вищої освіти (бакалавр) спеціальності 201 "Агрономія" продовжують активну наукову роботу. Їхня натхненна праця має чудовий результат.

Так, на виконання наказу МОН від 31 травня 2022 № 508 "Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 05.11.2021 №1179" "Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2021/2022 н. р." серед здобувачів вищої освіти спеціальності 201 "Агрономія" Уманського НУС було проведено перший тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, у якому перемогу здобули студенти Ярослав ТАНАСІЙЧУК (І місце), Катерина КЕРНІЧЕНКО (ІІ місце) й Олександр БУРЕХІН (ІІІ місце). Усіх переможців нагороджено дипломами.

Ми бажаємо Вам творчого успіху та досягнення поставлених цілей у сфері науки !!!

Світлана Третьякова,
заступник декана