Вітаємо переможців ІІ етапу Міжнародного студентського професійного творчого конкурсу «Аграрні науки та продовольство» за напрямком Агрономія!

17 травня 2024 р. офіційно завершено перший тур II етапу Міжнародного студентського професійного творчого конкурсу «Аграрні науки та продовольство», який проводиться згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 06.12.2023 р. № 1485 на базі Миколаївського національного аграрного університету за напрямком Агрономія.

Реєстрація учасників та подання проєктів на перший тур II етапу Конкурсу тривали до 01 квітня 2024 р. На перший тур Конкурсу було подано 354 проєкти з українських та закордонних закладів вищої освіти, у тому числі з 30 університетів таких країн як: Польща, Латвія, США, Молдова, Чехія, Словаччина, Болгарія, Грузія, Боснія і Герцеговина та ін.

Факультет агрономії Уманського НУС надіслав п’ять робіт на конкурс, авторами яких були 10 студентів освітніх рівнів бакалавр та магістр. На першому турі II етапу Конкурсу відбулося рецензування наукових проєктів членами журі та обговорення їх на засіданнях, які проходили 13-15 травня 2024 р. За кожним напрямком були визначені фіналісти (25% від загальної кількості учасників відповідно до рейтингу), які запрошені до участі у другому турі II етапу Конкурсу.

За результатами оцінювання, згідно наказу Міністерства освіти і науки України, було визначено переможців ІІ етапу конкурсу ними стали студенти Уманського національного університету садівництва, Україна Бурханов Володимир та Uniwersytet łódzki, Poland  - Остроумов Артем, які представляли роботу на тему: «INNOVATIVE ASPECTS OF GROWING WINTER WHEAT VARIETIES LETANIVKA AND ILIAS». Наукові керівники: Третьякова Світлана Олексіївна і dr. Dominika Staszenko-Chojnacka.

Проведення підсумкової науково-практичної конференції для захисту робіт в режимі відеоконференції відбулося 11 червня 2024 р. об 11.00 (Київ) на платформі Zoom.

14 червня 2024 р. відбулося оголошення переможців Конкурсу. Студенти факультету агрономії Уманського НУС: Артем ОСТРОУМОВ і Володимир БУРХАНОВ вибороли диплом ІІІ ступеня за напрямком Агрономія.

ВІТАЄМО !!!

Світлана Третьякова,