Вітаємо переможців конкурсу «Роздуми про академічну доброчесність»!!!

У вересні-жовтні 2022 року бібліотекою Уманського НУС вперше було проведено конкурс есе «Роздуми про академічну доброчесність» який було приурочений відзначенню Дня відповідальності людини та Міжнародного дня академічної доброчесності.

Участь в конкурсі прийняли більше 30 студентів всіх рівнів освіти з шести факультетів. Есе оцінювались за 4 критеріями: відповідність конкурсним вимогам; творчий підхід до розкриття теми; самостійність думок, міркувань та висновків автора; грамотність викладу матеріалу. Конкурсант максимально міг отримати 20 балів. Також всі роботи були перевірені на плагіат у відділі моніторингу і якості освіти університету.

Студенти факультету агрономії зайняли призові місця. Тож, ми вітаємо наших переможців!!!

Це Ельдар КІРПІЧОВ – 11- а група (І місце), Данило ВАРИЧ – 22-а група (І місце), Анастасія ШАПОВАЛЕНКО – 32 - ас група (І місце), Роман САВЧУК – 22 - а група (ІІ місце).

Решта учасників конкурсу нагороджені подяками за участь.

Ми бажаємо Вам не зупинятися на досягненнях, а й далі розвиватися, удосконалюватися і вивчати щось нове та цікаве: правильно закладений фундамент з основ чесності і справедливості у свідомості людей допоможе змінити суспільне мислення і, як наслідок, майбутнє нації!!!

Світлана Третьякова,
заступник декана