Вітаємо переможця ІІ етапу Всеукраїнського студентського професійного творчого конкурсу ” Збереження родючості ґрунтів”

Відповідно до листа Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» від 03.08.2023 р. № 21/08-1249 «Про проведення Всеукраїнського студентського професійного творчого конкурсу наукових робіт «Збереження родючості ґрунтів» Миколаївський національний аграрний університет визначено базовим закладом вищої освіти з проведення Конкурсу.

Метою Конкурсу було заохочення до наукової діяльності, створення умов для реалізації екологічних ідей студентської молоді, навичок генерації ґрунтозахисних технологій, їх презентації та впровадження у виробництво, а також формування нового світогляду майбутніх фахівців в умовах сучасних виклик та загроз.

Конкурс проводився у два етапи: І етап – у закладах вищої освіти; ІІ етап – у Миколаївському національному аграрному університеті.

ІІ етап Конкурсу проводився у два тури:

• перший тур – подвійне «сліпе» рецензування наукових робіт;
  • другий тур – підсумкова науково-практична конференція у змішаному (дистанційноі очно) режимі.

Свій дослідницький проєкт презентував студент Уманського НУС Ярослав ВЄРЕМЄЄНКО (31-а група, факультет агрономії). Тематика досліджень нині є досить оригінальною та актуальною: «Вплив тривалого (з 1964р.) застосування мінеральних добрив у польовій сівозміні на агрохімічні показники чорнозему опідзоленого у Правобережному Лісостепу» під керівництвом доцента кафедри агрохімії і ґрунтознавства Уманського НУС, завідувачки - Олени ЧЕРНО.

За результатами ІІ етапу Конкурсу, студент нашого університету, Ярослав ВЄРЕМЄЄНКО, виборов дипломом І ступеня

РЕЗУЛЬТАТИ

Вітаємо переможця і зичимо подальших наукових звершень!!!!

Світлана ТРЕТЬЯКОВА,
заступник декана